Cічень-лютий 2020

У рамках проєкту HANDCRAFTS by orphans, який реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру завершився перший етап реалізації проєкту – проведення майстер класів за участі дітей-сиріт у інтернатах Луганської, Донецької та Кропивницької областях.
Перший мастерклас стартував у Маловисківській загальноосвітній школі-інтернат Кропивницької області, до якого було залучено більше 25 учасників. Результатам проведеного майстеркласу є створення близько 15 чудових малюнків, найкращі з яких будуть розміщені на одязі, а прибуток від продажу перерахований на програми, направлені на вихованців даного інтернату.
Другий мастерклас був проведений у Новоайдарській загальноосвітній школі-інтернат Луганської області, де знаходиться наразі найбільша кількість дітей-сиріт серед усіх опікуваних нами інтернатів – 250 дітей. Ми мали змогу долучити до майстеркласу лише 20 діточок, які з задоволенням намалювали нам цікаві та незвичайні малюнки.
Наступний майстерклас проходив у Парасковіївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат Донецької області. До майстеркласу долучилось понад 15 хлопчиків та дівчаток. Це талановиті підлітки, які створили надзвичайно гарні малюнки, які дійсно хочеться переглядати знову й знову.
Останній на сьогодні майстерклас був проведений у Бобринецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат із залученням понад 10 дітей-сиріт, які з задоволенням намалювали такі чудові малюнки, від яких особисто у нас перехоплює подих!
У березні будуть проведені подібні майстеркласи у Знам’янській спеціальній школі Кропивницької обласні та Центрі допомоги дітям «Отчий дім» Донецької області.
Соціальний проєкт «Handcrafts by Orphans» має на меті й надалі проводити подібні майстеркласи для дітей-сиріт у різних куточках України щомісяця, адже подібні зустрічі є базовим творчим елементом для розвитку самостійності дитячої особистості та творчих навичок дітлахів, які знадобляться їм у подальшій соціалізації та адаптації у суспільстві після виходу з інтернату
Проєкт був створений БФ Оrphan Education Club Ukraine у межах хакатону для розвитку місцевих громад Hack for Locals, який відбувся 9-11 жовтня 2019 року у Харкові та став одним із переможців цього хакатону.

допомогти просто!

Долучитись

Напишіть нам

Контакти

м. Київ, вул. Героїв Сталінграду

+ 38 098 697 52 58

vm.shatokhina@orphan-club.com